Czym jest IRTrack?

IRTrack– Head Tracking System czyli System śledzenia ruchów głowy – wprowadza nową rzeczywistość do wielu gier! Używaj ruchu głowy zamiast myszy/joysticka lub innych kontrolerów. Szczególnie polecany, jeśli grasz w takie gry jak: DCS, Euro Track Simulator 2, Farming Simulator, Elite Dangerous, War Thunder, IL-2 Sturmovik i wiele innych (Zobacz dostępne profile). Śledzenie głowy uwalnia ręce i sprawia, że ​​gra jest bardziej ekscytująca, a także zwiększa realizm.

Jak działa IRTrack?

3 diody IR (podczerwone), w nadajniku przyczepionym do słuchawek, są śledzone przez kamerę i oprogramowanie przelicza położenie tych punktów w przestrzeni trójwymiarowej. Każdy ruch głowy – czyli też nadajnika, jest przenoszony i dokładnie odwzorowywany w grze. Zobacz filmy

 

Z czego wykonany jest IRTrack?

Dołożyłem wszelkich starań, by IRTrack był trwały i precyzyjny. Profesjonalnie lutowany, z wykorzystaniem najlepszych diod IR, przewodów i idealnie dobranych podzespołów elektronicznych. Obudowa jest lekka i wytrzymała wykonana z PET, uniwersalnie dopasowana do praktycznie każdego rodzaju słuchawek nausznych z pałąkiem. Najważniejsze są dla mnie jakość i zadowolenie klienta!