Zgarnij ekstra cashback nawet 50zl!

 1. Wrzuć zdjęcie na FB lub Instagram swojego komputerowego zestawu z widocznym IRTrack’iem i zgarnij 10PLN!
 2. Wystaw pozytywny komentarz do transakcji Allegro i zgarnij 10PLN!
 3. Poleć trzem znajomym zestaw IRTrack PRO i zgarnij do 30PLN!

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest:

 1. Opublikowanie swojego zdjęcia z IRTrackiem na portalach społecznościowcyh jako post publiczny, (na zdjęciu musi być widoczny IRTrack i co tylko chcesz) dodanie w opisie hasztag: #irtrack oraz oznaczenie profilu na Facebooku lub na Instagramie
  https://www.instagram.com/irtrackpl/
  https://www.facebook.com/IRTrackPL/
  lub/i
 2. wystawienie pozytywnego komentarza do transakcji Allegrokomentarz powinien zawierać unikalną treść, ocenę ujętą w 2-3 zdaniach,
  lub/i
 3. Polecenie znajomym zestawu IRTrack’a w wersji PRO – za każdą osobę która kupi zestaw IRTrack PRO podając Twój login Allegro jako osobę polecająca dostaniesz 10PLN. Przelew otrzymasz po 14 dniach od odebrania zakupu przez znajomego.

Kto może wziąć udział i kiedy?

 1. Dotyczy osób które zakupiły zestaw PRO IRTrack lub sam nadajnik IRTrack
 2. Dotyczy zakupów wykonanych po 01.05.2022 i będzie trwać do odwołania.
 3. Powyższe czynności należy wykonać w ciągu 30 dni od odebrania zakupu.

Jak odebrać cashback?

 1. Po wykonaniu wybranej/ych czynności – należy wysłać potwierdzającą informację z linkiem do postu lub informacją pozwalającą na identyfikację i potwierdzenie – na allegro, discord, facebook lub instagram.
 2. Cashback otrzymasz po minimum 14 dniach od odebrania zakupu, zwrot wykonywany jest na podane przez Ciebie konto bankowe – w wiadomości do sprzedawcy na allegro.

Uwagi:
Cashback z kodów jest wypłacany na takich samych zasadach jak powyższe, dla zestawu IRTrack, dla nadajnika lub odbiornika jest to 50% kwoty cashbacku.